55 Duim Android 7,1 Signage van Wifi Digitale Smartphone het Laden Kabel Draadloze het Laden Post met 4G
Productdetails:
Plaats van herkomst: | China |
Merknaam: | GENEVISION |
Certificering: | CE, FCC, ROHS, CCC |
Modelnummer: | Mad-550 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: | 1PC |
---|---|
Verpakking Details: | Karton en Houten Doos |
Levertijd: | 10 werkdagen |
Betalingscondities: | L / C, T / T, Western Union |
Levering vermogen: | 3000 vastgesteld /month |
Gedetailleerde informatie |
|||
Het schermgrootte: | 55inch | Ladende kabels: | 12pc |
---|---|---|---|
Draadloos het laden stootkussen: | 5pc | Systeem: | Android 7,1 met 4G |
Google Play: | Steun | Touch screen: | 10-punt PCAP folieaanraking op optie |
Hoog licht: | wifilcd monitorvertoning,wifilcd vertoning |
Productomschrijving
55 Duimsmartphone het Laden Kabel Draadloze het Laden Post Android 7,1 Wifi Digitale Signage met 4G
Snelle details:
1. Het super grote originele paneel van de het scherm55inch echte kleur BOE, a-niveau
2. Ingebouwde 4pc 3 in 1 mobiele telefoon het laden kabels, elk heeft kabel voor iphone, androïde en type-c. 3pc draadloze het laden ingebouwde stootkussens
3. Android 7,1 systeem, samen met 4G voor verbindend Internet
4. 10-punt PCAP folietouch screen op keus
6. Programma voor externe besturing kostenloos te verstrekken
Beschrijving:
Wifi is de digitale signage van China groothandelaar 55inch LCD reclamekiosk met mobiele telefoon het laden kabels meer en meer populair, vele media verkiest het bedrijf het op openbaar gebied zoals luchthaven, busstation, metropost, school enz. te zetten. Het heeft door more and more mensen niet alleen omdat het een super goed hulpmiddel voor reclamedistributie is, goedgekeurd maar ook userful voor al mensen, iPhone/Android-telefoon/Typec smartphone en laptop geweest die elektronische producten kunnen vrij worden geladen wanneer zij uit macht, en voor elke persoon, geen behoefte zijn om een machtsbank overal te nemen.
Dit is promotieversie het laden postlcd kiosk in 2020, is het verschillend van versie die wij in 2019 hebben veroorzaakt, is het een combinatie van zowel het laden kabels als het draadloze laden opvult dit keer, geen kwestie welk soort mobiele telefoon u gebruikt, hebben wij de aanpassing het laden kabels hier wachtend op u.
Naast van het laden van mobiele telefoon, is de kiosk met Android-systeem, aangezien een professionele lcd fabriek van de reclamespeler 16 jaar, wij programma voor externe besturing dat voor vrij moet worden verstrekt hebben, met onze professionele gebruikershandleiding van de software, moet het gemakkelijk voor u leren hoe te om de software te gebruiken, ook zullen wij online om zijn op om het even welk ogenblik te steunen.
Wifi en RJ45 allebei zijn standaardhardware voor Android digitale signage, als uw Internet niet helemaal goed is, wij 3G en 4G voor u heeft om te kiezen, en spoedig zal de Huawei veroorzaakte 5G-module in markt worden gelanceerd, dan is de Internet-verbindingssnelheid ver vanaf wat u kunt veronderstellen.
Voor wat softwarebedrijf, hebben wij ook de reserve van de touch screenfunctie, kunnen wij capacitieve folieaanraking vastmaken om aan diverse eisen van klanten te voldoen.
Specificatie:
Resolutie | 1920*1080 | |||||
Comité merk | Het paneel van LG of BOE-, a-niveau | |||||
Vertoningsgebied | 1209*680mm | |||||
Helderheid | 300cd/m2 | |||||
Aantal Kleur | 16.7M | |||||
Reactietijd | 8 (Mej.) ongeveer | |||||
Contrast | 1000:1 | |||||
Weergevenhoek | 178°/178° (H/V) | |||||
Het levenstijd | > 50000 (uren) | |||||
Voeding | AC 110V~240V, 50/60HZ | |||||
Machtsconsumptie | 150W | |||||
Fotoformaten | JPEG, BMP, GIF, PNG | |||||
Audioformaten | MP3, WAV, WMA | |||||
Videoformaat | MP4, AVI, DIVX, XVID, VOB, DAT, MPG, MPEG, RM, RMVB, MKV, MOV, HDMOV, M4V | |||||
Shell Material | Aluminum+Metal | |||||
Ladende kabel | 12pc draadloze het laden kabels en 3pc draadloze het laden ingebouwde stootkussens | |||||
Naakte diemension | TBC | |||||
Houten doosafmeting | TBC | |||||
Aanrakingstype | Geen aanraking, maar heeft de aanraking van de 10 puntpcap folie op optie | |||||
Normale het Werk Temperatuur | 0°--50° | |||||
Normale Opslagtemperatuur | -20°--60° |
Cpu | A40 Quadcore 1.2GHZ | |||||
RAM | DDR3 1G | |||||
Geheugen | 8G | |||||
Internetverbinding | Wifi, RJ45 | |||||
Systeem | Android 7,1 | |||||
Interface | out*1, USB*2, Lan*1, TF card*1 |
Toepassing: