logo

Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. sales6@lcd18.com +86-189-2289-9266

Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. Bedrijfprofiel
Producten
Huis > Producten > Touch scherm Kiosk > Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner

Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner

Productgegevens

Plaats van herkomst: China

Merknaam: GENEVISION

Certificering: CCC CE ROHS

Modelnummer: Mad-270C

Betaling en verzendvoorwaarden

Min. bestelaantal: 1pc

Prijs: USD500-USD1110/PC

Verpakking Details: eerst, zal het met beschermende film worden ingepakt, dan ingepakt die in een karton, in een houten

Levertijd: 15 -21days na betaling

Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram

Levering vermogen: 1000 Stukken per Maand

Vind de beste prijs
Productgegevens
Markeren:

De Kiosk van het 27 Duimtouche screen

,

de kiosk van het self - servicetouche screen

,

Geleide Lichte Touch screenkiosk

Naam van het product:
27inch kiosk van de vloer de bevindende self - service
Materiaal:
Aluminium En Glas
Grootte:
27inch of facultatief andere grootte als 21,5, 32inch
Helderheid:
450 cd/m2
Resolutierantsoen:
1080*1920
Decoratie:
Het licht glanst vooraan lichaam van kiosk
Kleur:
Wit of zwart, wit en rood
Vertoningsgebieden:
930*535mm
Facultatieve systemen:
Vensters, androïde of Linux
Randapparatuur voor optie:
QR scanner, printer, POS houder, NFC-lezer, enz.
Sleutelwoord:
hotel selfservice kiosk
Naam van het product:
27inch kiosk van de vloer de bevindende self - service
Materiaal:
Aluminium En Glas
Grootte:
27inch of facultatief andere grootte als 21,5, 32inch
Helderheid:
450 cd/m2
Resolutierantsoen:
1080*1920
Decoratie:
Het licht glanst vooraan lichaam van kiosk
Kleur:
Wit of zwart, wit en rood
Vertoningsgebieden:
930*535mm
Facultatieve systemen:
Vensters, androïde of Linux
Randapparatuur voor optie:
QR scanner, printer, POS houder, NFC-lezer, enz.
Sleutelwoord:
hotel selfservice kiosk
Productbeschrijving

27 inch Led Light Decor Slef Service Touch Screen Kiosk Windows QR Scanner Printer

Kort productbeschrijving:
 
1Ondersteuning van 1920*1080 FHD IPS scherm met capacitieve touchscreen
2. Kleur kan worden aangepast als wit/rood
3Ingebouwde QR-scanner, NFC-lezer, thermische printer
4. met RGB led licht aan de voorzijde van de machine door afstandsbediening

5Kan werken als betaalkiosk, ticketkiosk en zelfbestelkiosk.
 
Productparameter:

Productspecificatie
Algemeen Panelmerk Een klasse van Panel zoals BOE,AUO
Informatie Panelgrootte 27 inch Optioneel
  Productkleur Wit en rood
Capacitatieve aanraking Maximale resolutie met aanraking 10 punten
Scherm Doorzichtigheid > 90%, tot 100%
Detail Reactiesnelheid < 10 ms
  Anti-zonlicht/sterke lichtinterferentie
  Raakpunt 10 punten facultatief
  met een vermogen van niet meer dan 10 kW ingebouwd in de machine usb interface
PC Info CPU Intel i3 ((i5, i7 optioneel)
RAM 4GB, 8GB is optioneel.
Hard Disk 128GB, 256GB is optioneel.
Grafiek Intel HD4000
WIFI 802.11 BGN
Audio-kaart Realtek ALC662
Camera Facultatief
Bedrijfsvoering DOS, Windows 7 of UP/ME/2000/
Linux, Android, Win10 Pro
Interfaces VGA-uitgang 1
Output 1
Audio-uitgang 1
Invoer van de microfoon 1
USB 4 of meer, afhankelijk van het hoofdbord
RJ45 1
Aanhangsel Stroomkabel, gebruikershandleiding, sleutels, adapter
Temperatuur Details:Touchscreen werktemperatuur: -41°C ~ 70°C,
De werktemperatuur van de machine: 0~50°C, opslagtemperatuur:-7~65°C.
Kenmerken
1Ingebouwde hoogwaardige luidsprekers 2 stuks x 5W.
2- Ingebouwde mini-pc. Het is optioneel voor i3/i5/i7.
3. Gebruikt capacitieve touchscreen
4. toepassingsgebieden: openbare plaatsen, bijvoorbeeld winkelcentrum, restaurant, luchthaven, plein, commerciële gebouwen, enz.
5Een gecombineerde hardware- en softwareoplossing voor snelle, betrouwbare levering van digitale signage-inhoud en continue werking.
6Eenvoudige installatie van het WIFI-netwerk zonder extra IT, firewall of beveiligingsconfiguraties.

 
 

Gedetailleerde beschrijving van LED Light Decor Slef Service Touch Screen Kiosk

 

Deze Led Light Decor Slef Service Touch Screen KIOSK komt met maat 27 inch, als je een grotere maat of een kleinere scherm wil, zijn 21,5 en 32 inch ook optioneel.Het scherm is met zeer gevoelige touch-capacitive touch 10 punt touch om te zorgen voor snelle vinger tik op het scherm dashboardMet zijn touch-functie voor het creëren van een interactieve omgeving zoals productdisplay, is het mogelijk om een interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve, interactieve.menu-display voor voedselverkoop en informatie-display zoals video's, artikelen, nieuws, foto's, muziek.

 

Over deze 27 inch Led Light Decor Slef Service Touch Screen KIOSK, ondanks het is gebouwd in QR scanner, NFC-lezer en thermische printer die het meer maken als een zelfbediening bestelling betaling,Het is een zeer heldere kleur, wit en rood aan de voorzijde, rood aan de achterzijde.het was gemakkelijk om de aandacht van mensen te trekken om de informatie te controleren of het product te beoordelen of de boekingsinformatie te beoordelen, enz.

 

Nog meer hoogtepunt van deze kiosk is, we voegen LED streep in de voorkant van deze 27 inch deze Slef Service Touch Screen KIOSK, dus zelfs in een donkere omgeving,het kan de plaats verlichten en meer licht geven aan mensen om deze kiosk gemakkelijk en op tijd te gebruikenHet biedt handige diensten aan klanten, zoals live berichtgeving, kopnieuws en winkelrichting, of zelfs zoekfunctie.

 

80mm thermische printer werd gebouwd in deze 27 inch deze Slef Service Touch Screen KIOSK voor het printen van tickets, toen het werd gezet voor pretparken, luchthavens, stadions en loterijen,Het was tijdsbesparend om een ticket te boeken voor deze plaatsen..

 

Met een QR-scanner en een thermische printer.27 inch dit Slef Service Touch Screen KIOSK, met touchscreen, met besturingssysteem Android of Windows, met bestelsoftware,Deze kiosk laat mensen zelf bestellen zelf betalen in veel industrieën zoals bank, hotel, ziekenhuis, parkeergarage, luchthaven, QSR, F&B.


 
 
Verpakking en verzending
 
Ten eerste zal de kiosk worden verpakt met plastic polyfoam wrap.
Ten tweede zal de kiosk in karton worden verpakt.
Ten slotte is het lcd-scherm versterkt met een houten behuizing voor de buitenverpakking.
 
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 0
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 1
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 2
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 3
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 4
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 5
Printer van de 27 de Duim Geleide Lichte van de het Touche screenkiosk van de Decorself - service Venstersqr Scanner 6

google-site-verification=V_e8iwPGhgHOIgWk8xxYCNLLW1Vw5Rip0EDC4kYF6YM