Shenzhen MercedesTechnology Co., Ltd. sales6@lcd18.com +86-189-2289-9266
Productgegevens
Place of Origin: China
Merknaam: Genevision
Certificering: FCC,CE
Modelnummer: Mad-550
Betaling en verzendvoorwaarden
Minimum Order Quantity: 1unit
Prijs: 1250
Packaging Details: wooden box
Delivery Time: 15working day
Payment Terms: TT
Levering vermogen: 1000 stuks/maand
Certificte: |
CE-certificaat en Rohs-rapport |
Mediaformaten: |
MPEG/MP4/AVI/WMV |
Aanraaktype: |
capacitieve/infrarood Touch (optioneel) |
Operatiesysteem: |
Windows of Android |
Leven: |
60.000 uren |
Garantie: |
1 jaar |
Display type: |
LCD |
IP-klasse: |
IP55/IP65 |
Sleutelwoord: |
Het openlucht Digitale Reclamescherm |
Certificte: |
CE-certificaat en Rohs-rapport |
Mediaformaten: |
MPEG/MP4/AVI/WMV |
Aanraaktype: |
capacitieve/infrarood Touch (optioneel) |
Operatiesysteem: |
Windows of Android |
Leven: |
60.000 uren |
Garantie: |
1 jaar |
Display type: |
LCD |
IP-klasse: |
IP55/IP65 |
Sleutelwoord: |
Het openlucht Digitale Reclamescherm |
Outdoor Digital Signage is ontworpen voor toepassingen die een robuuste en betrouwbare digitale buitendisplayoplossing vereisen.en komt met een garantie van 1 jaar.Netwerkconnectiviteit is beschikbaar in WIFI, LAN, 3G en 4G, en de IP55 en IP65-certificering zorgt ervoor dat de outdoor digitale signage geschikt is voor zelfs de hardste omgevingen.Het digitale buitendisplay ondersteunt ook mediaformaten zoals MPEG/MP4/AVI/WMV, waardoor het perfect is voor een scala aan toepassingen.
Parameter | Beschrijving |
---|---|
Aanraaktype | capacitieve/infrarood Touch (optioneel) |
Mediaformaten | MPEG/MP4/AVI/WMV |
Display-type | LCD |
Leven | 60000 uur |
Kleur | Zwart of andere kleur |
IP-klasse | IP55 / IP65 |
Garantie | 1 jaar |
Operatiesysteem | Windows of Android |
Netwerk | WIFI / LAN / 3G / 4G Facultatief |
Certificaat | CE-certificaat en Rohs-rapport |
Outdoor Digital Signage is de perfecte oplossing voor elk digitaal advertentienetwerk in de buitenlucht.GenevisionMG-170 is een high-end digitaal signage display ontworpen voor buitenreclame die uitzonderlijke prestaties en betrouwbaarheid biedt.China, is de MG-170 gecertificeerd door beideFCCenCEHet product wordt geleverd in een houten doos en de levering duurt ongeveer 15 werkdagen na betaling.IP-klassevan de MAD-550 isIP55 / IP65, en komt met een1 jaarHet besturingssysteem isWindowsofAndroid, en heeft een levensverwachting van60000 uur. Netwerken is beschikbaar metWIFI,LAN,3G, en4G.
Genevision biedt een breed scala aan Outdoor Digital Signage, waaronder deMAD- 550Met certificering van FCC en CE is dit Outdoor Digital Display een perfecte keuze voor digitale advertentienetwerken.met dit Outdoor Digital Advertising Screen kun je je reclamecampagnes naar een hoger niveau tillen..
Productinformatie:
Met zijn certificering van de FCC en CE, een minimum orderhoeveelheid van 1 eenheid en een levensduur van 60,000 uur, dit Outdoor Digital Advertising Screen is zeker aan al uw behoeften te voldoen.
Technische ondersteuning en service van digitale signage voor buiten:
1Over de fabriek:
Wij zijn de directe fabrikant sinds 2003 jaar, gespecialiseerd in digitale signage, self-service kiosk, LCD video wall, interactief whiteboard, buiten reclame kiosk etc.
2Over Sample:
Het monster is beschikbaar. We leveren altijd een monster aan onze klanten voor testen.
3- Over de verzendtijd.
Voorbeeld 3 tot 7 werkdagen, bulkbestelling 12 tot 15 werkdagen
4Over OEM:
Welkom, we hebben onze eigen hardware fabriek en component engineer.Send alsjeblieft je eigen ontwerp en logo, we kunnen het maken als uw ontwerp.
5Over kwaliteit:
We hebben een zeer strenge kwaliteitscontrole die belooft dat de goederen die we hebben geproduceerd altijd van de beste kwaliteit zijn.
6Over de garantie:
1-2 jaar garantie, volledige verantwoordelijkheid voor de garantie.
- Ik ben er.
7Over de dienst:
We hebben een wereldwijd after-sales netwerk.